KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12374202
nr 1237 4202
Sven Olow Olsson
(1924-1971), Sverige
Oljemålning, "Leningrad". Signerad, daterad -58. Olja på pannå, ca 44x53 cm
Sven Olow Olsson, svensk bildkonstnär född 1924, död 1971.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:40:20
25/2 19:10:14
Sven Olow Olsson
Läs mer om Sven Olow Olsson